Hallgatói Információs és Szolgáltató Központ

A Hallgatói Információs és Szolgáltató Központ egy központi információs iroda, mely egy helyen fogja össze a különböző Egyetemi Szervezeteket. Itt a hallgatók első kézből értesülhetnek az őket érintő fontos és hasznos információkról, valamint választ kaphatnak felmerülő kérdéseikre. A HISZK az információs segítségnyújtás mellett számos szolgáltatást biztosít a hallgatók számára.

Szolgáltatások:

• Támogatások, Ösztöndíjak ügyintézése
  • Hallgatók tájékoztatása bármilyen aktuális témában
  • Hallgatói ügyintézés
  • Diákhitel igénylés
  • Nemzetközi diákigazolvány igénylése
  • Vonatjegy, vonat bérlet
  • Egységes Egyetemi Kártyarendszer ügyintézése
  • Sportpártolói igazolvány
  • Plakátok, hirdetmények felvétele, kezelése
  • Fénymásolás, nyomtatás, faxolás, scannelés
  • Ingyenes internethasználat, wifi lefedettség

A fentebb leírtakból egyértelműen látszik, hogy a HISZK esetében mát többről van szó, mint egy szimpla Információs Központról, hiszen a szolgáltatások egyre szélesebb köre várja a hallgatókat nap, mint nap egy olyan helyen, ahol egyre több mindent igénybe vehetnek, mely megkönnyíti a mindennapi életünket!

Elérhetőségek

Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. február 23. 00:00 - 2018. február 24. 01:00
MÉK Szalagavató 2018. február 24. 19:00 - 23:00
Winter Seminar 2018- Media and Democracy 2018. február 26. 00:00 - 2018. március 2. 01:00